Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

@zelos156 co masz?
Amoled okej być może jest najlepszy ale jest jeszcze OLED od LG. Z tego co wiem i co niosą amerykańskie rynki ekran w LG V30 działa lepiej niż w Note 8. To co ja mam to czysty system od Google. Potok wymień mi jedną funkcję z menu której ja nie mam? I Nie mów tu o AOD bo to posiadam akurat. Exciting Aparat w Nokii robi robotę, choć podkreślam że nigdy na aparat nie zwracałem uwagi.
@Ćwirek, każdy kolejny smartfon Samsunga to kolejny najlepszy ekran na rynku, to już tradycja u samsunga Grimace
@Potok666, tyle że Ty wiesz jak robić zdjęcia, dla Ciebie tryb ręczny w aparacie (albo profesjonalny) jest po prostu czymś przydatnym, bo wiesz jak używać. Ja na przykład nie mam pojęcia co i jak ustawić aby wycisnąc z aparatu jak najwięcej, ale chyba się tym zainteresujeGrimace
A ekran w S8+ jest wręcz bajeczny
A ja tam jestem zadowolony ze swojego telefonu, Nokia 8 jakoś do mnie szczególnie nie przemawia, już chyba przyzwyczaiłem się do braku ramek, zagiętego fuckjonalnego panelu i Always on Display
Nokia 8 wiele rzeczy ma skopanych, oprócz procka i RAM'u to reszta bliżej do budżetówek
@zelos156 gorszą, gorszą
Bardzo cieszę się że jesteś zadowolony, jednak z mojego punktu widzenia użytkownika S7 edge to jak krok w tył, więcej miałbym braków niż dodatków Big_smile
Powiem tak, gdybym miał wybierać między aparatami S8 i Nokii 8 to wziąłbym nawet ten z S7 bo i tak jest trochę lepszy, a chwyt Carl Zeissa na mnie już nie działa po prostu, bardziej kieruję się zdjęciami i filmami które w S7 są o wiele lepsze niż z Nokii 8 szczególnie kiedy zaczyna brakować światła ta różnica zaczyna być większa na niekorzyść Nokii 8. Kolejna sprawa Nokia 8 tak chwali się aparatem a w porównaniu do S7 menu jest bardzo ubogie, brak podstawowej kontroli nad parametrami nawet stare Lumie i Nokie na Symbianie miały większą kontrole. Do tego wybierając każdego samsunga od S7 w górę będę miał najlepszy ekran na rynku, no i w przypadku S8 o 0,5" większy przy mniejszych wymiarach telefonu. Nawet S7 edge ma mniejsze ramki a większy i lepszy ekran 0,2” niż Nokia 8. Gdyby różnice między exynosem i snapdragonem były wielkie to samsung nie stosowałby obydwu w tych samych modelach, zresztą w starciu S8 snap vs exynos różnice są minimalne na granicy błędu pomiarowego. Skoro masz czystego androida to OREO jest dla Ciebie, powiem Ci tak, jako posiadacz samsunga, mam większość rzeczy które daje OREO, więc dla mnie ta aktualizacja mogłaby nie istnieć bo prawie nic nie wniesie na mojego S7 edge, w ogóle to jakaś pomyłka to oreo, aktualizacja głownie skierowana do pixeli i tych co mają czysty system Big_smile Co do działania systemu to widziałem porówanie Nokii 8 i S7 no i S7 jest minimalnie wolniejszy poza tym, wszystko nadal płynne. Piszesz o baterii no i tutaj rzeczywiście to może być spora przewaga. Kolejna zaleta to nagrywanie dźwięku, OZO to spory plus.
9h sot na wi fi vs mieszane lte+ bez gps.
A taka prawda że powinienem ja być zadowolony nikt inny
Potok nokia 8 ma gorszą specyfikację niż s8? 😂 Snapdragon 835 vs Exynos? 4gb vs 4gb ram? Optyka zeissa vs Samsung S5K2L2? Czysty system vs Samsung experience? Aktualizacja do strzału vs czekanie po 3/4msc. Mi odpowiada, jak dla mnie najlepsze co mogłem kupić.
Przeczytałem że kupił Nokię N8 xD
To ja gafę strzeliłem Haha
Nie no, pomyliłem się, cena S8 jednak 3300zł
Hmm w zasadzie to aktualnie cena S8 i Nokii 8 jest taka sama, więc osobiście bez zastanowienia brałbym S8, lepszy pod każdym względem według mnie jeżeli chodzi o specyfikację Big_smile
Siemka, raczej nie powiedziałbym że Nokia 8 ma dobrą optykę, raczej przeciętna porównując do innych flagowców, no ale cena robi też swoje Big_smile
i to był powód kupna gorszego telefonu?
Miałem, ale nie znalazłem sztuki z gwarancją Samsung guard na ekran
miałeś kupować S8??
tak naprawdę tylko optyka i snapdragon to cos porzadnego w tym telefonie
nakładka nakładką, ale Nokia 8 ma sporo minusów w mojej ocenie
Nigdy więcej nakładek. Tylko czysty system. Widać że znajomy nie biedny, skoro note 8 kupił a wcześniej nokie 8.
znajomy też tak uważał i już po tygodniu zmienił na Note 8
taaa
No nie mało bo 2599zl ale warto! Genialny powrót do przyszłości. Big_smile
Ile dałeś za nią?
Ten zakup to trochę jak powrót do przeszłości Grimace
serio?
Zakupiłem Nokie 8. Jestem zadowolony z niej jak na razie! Exciting
Siemanko! Exciting
Nie wiem czy coś z niego będzie
Mam zablokowanego pinem samsunga gt-c3350, chyba źle wgrałem FW bo wyskoczył komunikat taki jak w androidzie: https://static.squarespace.com/static/53...e-fail.JPG spróbowałem jeszcze raz wgrać FW i teraz w ogóle się nie włącza, ale można go flashować
jak na razie unofficial lepszy..
@Ćwirek myślałem, że instalowałeś
Z tego co widziałem działa jedynie na AOSP, istalacja na S8 powoduje bootloop, więc muszę jeszcze poczekać trochę, ale podejrzewam że to tylko kwestia czasu
działa Ci na Samsungu?
Xposed oficjalnie dostęny na NougacieExciting!
nie chce mi się uploadować
@NexuPL napisz na gg
TNC, a mógłbyś pokazać jak to u Ciebie wygląda w tej apce plusa?
reklamacja zgłoszona, niby do 72 godzin mają to "naprawić", także zobaczymy Big_smile
zobacz w apce plus online
ogólnie to tak wygląda jakbyśmy mieli osobny abonament i nie współdzielili nic ze sobą
ja mam 30GB na 3 numery i pakiet jest współdzielony
yyy to masz coś nie tak
bede musiał podjechać jutro do jakiegoś oddziału Plusa i sie dowiedzieć o co chodzi, bo na tą infolinie to szkoda nawet dzwonić
także no... zawsze pod górkę, na starcie już taki problem Big_smile