Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

serio?
Zakupiłem Nokie 8. Jestem zadowolony z niej jak na razie! Exciting
Siemanko! Exciting
Nie wiem czy coś z niego będzie
Mam zablokowanego pinem samsunga gt-c3350, chyba źle wgrałem FW bo wyskoczył komunikat taki jak w androidzie: https://static.squarespace.com/static/53...e-fail.JPG spróbowałem jeszcze raz wgrać FW i teraz w ogóle się nie włącza, ale można go flashować
jak na razie unofficial lepszy..
@Ćwirek myślałem, że instalowałeś
Z tego co widziałem działa jedynie na AOSP, istalacja na S8 powoduje bootloop, więc muszę jeszcze poczekać trochę, ale podejrzewam że to tylko kwestia czasu
działa Ci na Samsungu?
Xposed oficjalnie dostęny na NougacieExciting!
nie chce mi się uploadować
@NexuPL napisz na gg
TNC, a mógłbyś pokazać jak to u Ciebie wygląda w tej apce plusa?
reklamacja zgłoszona, niby do 72 godzin mają to "naprawić", także zobaczymy Big_smile
zobacz w apce plus online
ogólnie to tak wygląda jakbyśmy mieli osobny abonament i nie współdzielili nic ze sobą
ja mam 30GB na 3 numery i pakiet jest współdzielony
yyy to masz coś nie tak
bede musiał podjechać jutro do jakiegoś oddziału Plusa i sie dowiedzieć o co chodzi, bo na tą infolinie to szkoda nawet dzwonić
także no... zawsze pod górkę, na starcie już taki problem Big_smile
czyli ogólnie, nie współdzielimy tych 20GB, tylko każdy ma jakby osobny limit
wzięliśmy z rodzicami ten abonament, mamy numer jest główny, mój i taty dodatkowe no i jest problem, miało być 20GB internetu dla wszystkich, a jak sie okazuje 20GB ma tylko numer mamy, a mój i taty po 1GB
abonament główny i dwa numery dodatkowe
ja mam
Ma ktoś z Was moze abonament rodzinny w Plusie?
mapy są cały czas aktualizowane
HERE jest teraz na WP i Androida
No dobra, to była jakaś aktualizacja Here ostatnio, ktoś z Was może to sprawdzić? Nie daje mi to spokoju Exciting
Lumia ma HERE
Mówił o "mapach", może chodziło o aplikację Here. Nie mam jak tego sprawdzić czy faktycznie 3 tygodnie temu jakaś aktualizacja została wydana, dlatego pytam Was. Miał Lumie, nie pamiętam jednak ktorą
@Ćwirek Nokia Maps = HERE
Chyba tak, tylko o mapach mówił
Jeśli chodzi o aktualizację, to masz na myśli aktualizację map?
Mam 5800 XM Exciting Ale na swoim CFW, a mapy to mam tam z C6
Wczoraj w pracy jeden gość usilnie twierdził że tak jest, ale nie mógł udowodnić i jestem po prostu ciekaw jak sprawa wygląda. Mówił że dostał aktualizacje aplikacji map na swojej Lumii jakieś 3 tygodnie temu
A teraz mam do Was pytanie: kto z Was posiada jeszcze działającą Nokie z Symbianem i działającą Lumie? Moglibyście mi sprawdzić (na obu systemach) czy aplikacja Nokia Maps (albo jak tak ichni GPS się nazywał) dostaje jeszcze aktualizacje?
@Sztandar18, świetnie! Uważam że podnoszenie swoich kwalifikacji i zdobywanie wiedzy zawsze jest dobrym pomysłemBig_smile
A w firmie w której pracuje widzę że patrzą na papier.. pewnie nie tylko u nas
Ja młody jeszcze jestem to pójdę póki mam jeszcze jakiekolwiek chęci...
@Sztandar18 powiem Ci tak, dyplom by mi się czasem przydał, ale papier za szorstki.. Grimace
Ale za to będę miał wykształcenie wyższe no i kierunek wybrałem zgodny z moim zawodem Victory
Co prawda żadna prestiżowa uczelnia, no i niestacjonarne
Idę na studia Big_smile
Big_smile
S8+ zrootowany i pracuje na custom stock'u, tym razem obyło się bez bootloopa, na szczęścieExciting
A tak w ogóle to witamy na forum Exciting
poczekam na email aktywacyjny
ok, rozumiem
Twoje konto zostanie aktywowane, napiszesz w w czym problem i go rozwiążemy