Archiwum Shoutboxa
Jak to wygląda jak wypożyczy się film? Zwracają kwotę za wypożyczenie po 48 godzinach od wypożyczenia?
A właśnie, chciałem o coś zapytać. Korzystał może ktoś z Was z wypożyczenia filmu w Sklepie Play?
Iconers
@Ćwirek jaka apka?
Mogłem ją cholera wrzucić na forum te kilka lat temu...
Pierwszy raz nie mogę znaleźć aplikacji która została usunięta ze Sklepu Play Confused
Szefowie podliczyli rok odkąd przejęli ten punkt i zdecydowali się zamknąć to w cholerę bo słaba sprzedaż
odkąd zwolniłem sie z końcem 2015 roku ze STOCK Polska to obecnie mam 5 pracodawcę plus w zeszłym roku działalność (zawieszona, chce w tym roku do nie wrócić)
ja tez zmieniam co chwilę pracodawców
heh
Święta, szukam pracy bo z tamtej zostałem zwolniony bo zwijają interes...
@Ćwirek Ty poważnie aż tak się nudzisz?
Na kompie też działa Exciting
Wymiękłem w czwartej lokacji
Po prostu wyjdź z aplikacji
jak to wyłączyć?
jakie głupie
Trzecia lokacja to stadion w Pjongczangu
Jest pięć lokacji, nie wiem tylko czy każdy dostaje taką samą, czy są generowane losowo. Jest pięc lokacji, kazda kolejna jest trudniejsza, w każdej trzeba odszukać 5 postaci (wliczając Wally'ego), ale jak znajdzie się Wally'ego jako pierwszego i kliknie w niego to przenosi nas do kolejnej lokacji
Pamiętam jak się kiedyś bawiłem w odszukiwanie tej postaci jak byłem młodszy Exciting
Prima Aprilis po prostu
to ma jakiś cel??
Powodzenia Exciting
Otwórzcie Mapy Google'a na swoich telefonach, w rogu ekranu powinien pojawić się Wally (ta postać ubrana w pasiasty czerwony sweter). Zgódźcie się zagrać w grę i przeniesie Was na mapach do jego możliwej lokacji i musicie go odszukać
Wesolych
Też fakt
@Ćwirek trzeba lubić ten gatunek
O, z tego co teraz widze "Samorost 3" ma nawet darmowe demo w sklepie Google'a
Tak, ale nie sa to zle gry, wrecz przeciwnie. Radzilbym jednak sprawdzic je, powiedzmy, "nieoficjalnie", a kupic jak przypadka do gustu, bo gry od studia Amanita Design sa dosc specyficzne :p
@Ćwirek widze, że wszystko to przygodówki
Tak, gry. Moim zdaniem warto je sprawdzic
to jakieś gry?
@Ćwirek o jaaaa, o czym Ty piszesz?
Witaj Venom Big_smile
Coś dużo dobrych promocji dzisiaj w sklepie Google'a... "Botanicula" i "Machinarium" za 8zł, "Samorost 3" za 4zł
witaj
Co tam u was ??
Cześć i czołem witam wszystkich Exciting
The Room Three przez tydzień jest za 8,89. Hitman Sniper jest za darmo
Monument Valley 2 przez najbliższy tydzień będzie kosztować 12zł, 50% obniżki
Jak widać JESZCZE nie Exciting
hej
ooo
Witajcie
to co @Ćwirek, sami tu zostaliśmy?
Witaj
hej
Ale ogólnie polecam
I to tyle
5. Klawisze ekranowe maja straszne rozmieszczenie, bo kilka razy zamiast kucnac strzelilem zdradzajac swoja pozycje, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia;