Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nju Mobile
#1
Witam serdecznieBig_smile
[Obrazek: 4afa4wR.jpg]
Źródło: chip.pl


Cytat:1. nju z rachunkiem ale bez cyrografu

Klienci, którzy szukają tanich usług komórkowych mogą skorzystać z wyjątkowej oferty nju mobile, w której nie trzeba podpisywać umowy na 24 czy nawet na 12 miesięcy i nie ma abonamentu. Umowa z nju mobile obowiązuje tylko przez 30 dni i automatycznie się przedłuża. Dzięki temu można z niej zrezygnować bez żadnych kar w dowolnym czasie – zawsze ze skutkiem na koniec kolejnego okresu rozliczeniowego.

W nju z rachunkiem nie ma abonamentu i wliczonych do niego usług. Jest zamiast tego opłata minimalna - 9 zł miesięcznie, którą można w całości wykorzystać na dowolne usługi rozliczane według cennika:
[Obrazek: REPn8eJ.jpg]

2. rozmowy bez limitu za 29 zł

Użytkownicy intensywnie korzystający z usług, w nju z rachunkiem, z góry wiedzą, że nigdy nie będzie on wyższy niż określona kwota maksymalna – dla krajowych połączeń telefonicznych (29 zł), SMS-ów (9 zł), czy mobilnego Internetu (19 zł). Obowiązuje prosta zasada: do osiągnięcia kwot maksymalnych, poszczególne rodzaje usług są rozliczane zgodnie z cennikiem. Po osiągnięciu kwoty maksymalnej dalsze korzystanie z usługi jest bezpłatne, a liczba minut za połączenia krajowe, SMS-ów i połączeń z Internetem nie jest limitowana z zastrzeżeniem, że po wykorzystaniu 1 GB na transmisję danych prędkość transmisji zostanie ograniczona. Kwoty maksymalne są rozliczane oddzielnie, co oznacza, że maksymalny rachunek za wszystkie usługi w ofercie podstawowej wyniesie nie więcej niż 57 zł (29 zł + 9 zł +19 zł).

3. Więcej Internetu

Użytkownicy bardzo intensywnie korzystający z Internetu mają do dyspozycji dodatkowe pakiety na transmisję danych, dzięki którym po wykorzystaniu 1 GB transferu mogą przyspieszyć prędkość kolejnych połączeń z siecią. Do wyboru są:
a) 350 MB za 5 zł,
b) 700 MB za 7 zł.


4. Na ratunek

Z usług nju z rachunkiem można korzystać nawet jeśli zapomniało się na czas opłacić rachunek. Dzięki usłudze skarbonka można szybko odblokować swój numer, doładowując go podobnie jak w ofercie na kartę.

5. Łatwo zacząć – to nic nie kosztuje

Aby skorzystać z nju z rachunkiem wystarczy zamówić kartę SIM na stronie http://www.njumobile.pl. Zostanie ona dostarczona bezpłatnie wraz z umową na adres klienta. Aktywacja karty SIM w nju z rachunkiem dla wszystkich klientów wybierających e-fakturę jest bezpłatna,

6. nju na kartę

Dla zwolenników usług na kartę, nju mobile ma takie same (jak w ofercie z rachunkiem) ceny za połączenia krajowe i SMS-y do wszystkich sieci oraz na Internet. Aby zacząć korzystać wystarczy kupić starter za 5 zł lub 20 zł, albo przenieść numer do oferty nju.
Użytkownicy nju na kartę mają do wyboru osiem wartości doładowań konta, które mogą wykonać używając kart zdrapek oraz doładowań elektronicznych Orange. W zależności od kwoty wybranego doładowania przedłużają ważność swojego konta nawet na więcej niż rok:
[Obrazek: W0JgmXZ.jpg]


7. Do wszystkich: wszystko bez limitów, za 2 zł dziennie

Dla tych, którzy codziennie dużo rozmawiają, SMS-ują i surfują w Internecie, nju na kartę ma usługę do wszystkich. Aktywując ją za 2 zł, przez 7 kolejnych dni można korzystać z nielimitowanych połączeń krajowych i SMSów do wszystkich sieci, a także mobilnego internetu (do 100 MB z pełną prędkością), płacąc nie więcej niż 2 zł dziennie. Usługę do wszystkich można aktywować wielokrotnie – bez ograniczeń.

8. Internet na kartę

Dla użytkowników, którym 100 MB danych na dobę nie wystarczy lub nie korzystają z usługi do wszystkich, nju na kartę oferuje dodatkowe pakiety na Internet za 7 zł. W pakiecie jest 350 MB na transmisję danych, do wykorzystania w ciągu 31 dni. Liczba aktywowanych pakietów nie jest ograniczana.

9. Za granicę

W nju mobile można korzystać również z połączeń międzynarodowych, roamingu i usług premium. Ceny tych usług w ofercie z abonamentem i na kartę są takie same,a poziom ich cen nie odbiega od dostępnych w najlepszych ofertach na rynku.

Co sądzicie?
Pamiętaj, że wszystko wgrywasz na własne ryzyko i nikt z forum nie ponosi odpowiedzialności za możliwe ewentualne uszkodzenia Twojego urządzenia!
NIE pomagam na PW, od tego jest forum!

Podoba Ci się mój soft? Pomogłem w jakiś sposób? Podziękuj
Odpowiedz
#2
Ciekawie się zapowiada Big_smile 19gr za min i 9gr z sms'a to całkiem tanio Grimace
Odpowiedz
#3
Będzie chwilowy szał, tak jak z virgin mobile. Później zgaśnie.
Odpowiedz
#4
Nju Mobile i Orange to ten sam właściciel.
[Obrazek: Sygnatura_the_naturat_com_S7_Edge.png]


Telefon: S7 EDGE SM-G935F / Note 2 GT-N7100 / 2x S2 GT-I9100
Tablet: Tab 3 8.0 SM-T310 / Tab 2 7.0 GT-P3110
Dodatki: Gear S SM-R750 / Gear VR SM-R323
Nokia: 700 / N95 8GB / N73 / E63-1 / E71-1 / E72-1 / 5530


Odpowiedz
#5
A więc to coś w tym stylu co 36i6
Odpowiedz
#6
I z tego co patrzyłem osoby mające karte z Orange mogą przejść do Nju Mobile za pomocą jednego sms'a.
Odpowiedz
#7
Nju Mobile skoro nowe dziecko Orange będzie dobrym rozwiązaniem dla wszystkich którzy chcą za trochę mniejsze pieniądze kupić dobry telefon . Z racji że Orange wciąż nie potrafi zrezygnować z simlocków . A jego oferta na kartę jakoś nie potrafi za sobą pociągnąć . Nju Mobile będzie swego rodzaju alternatywą która umożliwia przystępne korzystanie z usług tego operatora . A jak dobrze wiemy telefony z zabezpieczeniem na tą sieć można często wyrwać nawet 200 zł taniej w porównaniu z modelami bez simlocka. Simlock w nowych telefonach to koszty rzędu 80 - 150 zł za taką usługę. Nju Mobile to zawsze jakieś tymczasowe wyjście .
Oferta Nju Mobile jest jednak trochę zagmatwana a regulamin przygotowany tak by wielu ludzi odebrało go nie koniecznie tak jak oferuje ten usługodawca. Ale to już uroki marketingu każdej firmy. Polecam czytać dokładnie ze zrozumieniem wszelkie regulaminy .
[Obrazek: ub_5.png]
Odpowiedz
#8
Zobaczymy co i jak Victory
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Operator Virgin Mobile w Polsce! Kejpi 4 4,356 30-08-2012, 09:52
Ostatni post: Thide

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości