Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy android już niebawem?
Cytat:
[Obrazek: lollipop.png]

Dopiero niedawno producenci zaczęli wydawać aktualizacje do najnowszej wersji Androida 5.0 Lollipop a już pojawiają się doniesienia o premierze kolejnej wersji systemu od Google. Niedawno na stronie producenta urządzeń z serii Android One pojawiła się informacja, że będą one działać pod kontrolą systemu Android 5.1. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby Google zapowiedziało premierę nowego systemu.

Minęło kilka dni, lecz firma z Mountain View nie komentuje sprawy. Być może rąbka tajemnicy uchylił Mo Versi – wiceprezydent ds.zarządzania produktami HTC. Na pytanie użytkownika o naprawę problemów w HTC M7 Google Play Edition odpowiedział, że naprawa błędów będzie związana z następnym wydaniem MR od Google, które pojawi się w marcu.

[Obrazek: Nexus5-Android5.2.jpg]

Czy to będzie Android 5.1? Niestety nikt tego nie wie, ale wszystko na to wskazuje. Swoją drogą w Geekbench został dostrzeżony Nexus 5 z Androidem 5.2. Czy Google pracuje już nad nową wersją swojego systemu? A może to tylko fake udostępniony, aby jeszcze zrobić jeszcze większe zamieszanie?

Źródło:Arkadiusz Melarski
Confused
Odpowiedz
Hehehe jeszcze wiele sprzętów nie ma swojej wersji "lizaka" a oni biegną z kolejnymi odsłonami już do przodu. Ich prawo, teraz w ogóle jest taki trend, że zamiast wydania odpowiedniej łatki po prostu pracuje się na nowszą wersją systemu, która nie będzie miała błędów poprzedniczki.
Odpowiedz
ehhh co za problem zmienić w na wersje androida nawet 6.0 ?
Odpowiedz
Nie ma żadnego. Ale android potwierdza o nowym upade-cię do wersji 5.1 Big_smile Na dniach oczywiście
Confused
Odpowiedz
Wiadomo może co ma wnieść aktualizacja do 5.1?
Pamiętaj, że wszystko wgrywasz na własne ryzyko i nikt z forum nie ponosi odpowiedzialności za możliwe ewentualne uszkodzenia Twojego urządzenia!
NIE pomagam na PW, od tego jest forum!

Podoba Ci się mój soft? Pomogłem w jakiś sposób? Podziękuj
Odpowiedz
Uwaga cytuję!
Cytat:Silent mode added after missing on Android 5.0
General improvements in system stability
Improved RAM management
Fixes for sudden app closures
Improved battery management
Excessive consumption of network devices when used Wi-Fi fixed
Issues with wireless connections fixed
Problems with Okay Google function solved
Notifications problems solved
Some sound problems experience by certain devices fixed
Other improvements and changes
Changes in the Material Design color palette (after users complaints, possibly for a higher version though

Jak to nazwał producent a przetłumaczę to na Polski " 2x Szybszy system niż dotychczas, wydłużona praca na baterii! " Piękne słowa, mam nadzieję że tak będzie. Bo zarządzanie ram-em tudzież procesorem w androidzie Lollipop jest kapryśne... Nie uświadczą tego osoby które Mają dość ram i dość mocy cpu. Ale mogę się założyć @Ćwirek że nie raz Ci się na nowo rysował ekran główny lub poczułeś spadek fps.
Confused
Odpowiedz
Owszem, były problemy z wyświetlaniem się elementów na stockowym laucherze ale występowały na KitKacie. Na AndroidNow HD i na ChupaChups nie zauważyłem żadnych problemów, wszystko działa świetnie. Na czystym Lizaku zauważyłem poprawę wydajności, stockowy laucher miał już mniejsze problemy z wyświetlaniem wielu elementów np przy szybkim przechodzeniu z ekranu na ekran.
Jedyne do czego można się przyczepić i NIE jest to zależne od oprogramowania to klawiatura od LG - w czasie pisania smsów może się okropnie zaciąć, a pomaga wtedy restart telefonu lub zwyczajne zastąpienie jej inną klawiaturą ze sklepu Google'a.
Ogólnie jest ok, przynajmniej u mnie, i mam nadzieję że kolejne aktualizacje niczego nie zepsująBig_smile.
Pamiętaj, że wszystko wgrywasz na własne ryzyko i nikt z forum nie ponosi odpowiedzialności za możliwe ewentualne uszkodzenia Twojego urządzenia!
NIE pomagam na PW, od tego jest forum!

Podoba Ci się mój soft? Pomogłem w jakiś sposób? Podziękuj
Odpowiedz
Oczywiście było by dobrze gdyby LG szybko zareagowało na najnowszy system od androida. I zaktualizowało swoje telefony do takowej wersji, oczywiście tez usprawniając go o działającą dobrze klawiaturę i wzbogacenie launchera. Big_smile
Confused
Odpowiedz