Starsze modele (Symbian^1 (s60v5)
Poddziały:
Wątków
- Nokia e52- ukazujący się napis -Włączenie telefonu nie powiodło się (1 Odpowiedź)
- Nokia E52 - Jak ustawić pocztę wp? (5 Odpowiedzi)
- Soft nokia e 52 (5 Odpowiedzi)
- Aktualna baza telefonów do JAF (4 Odpowiedzi)
- polskie menu w nokia e63 (10 Odpowiedzi)
- poszukuje softu do nokia 6210 navigator (2 Odpowiedzi)
- Wgranie nowego softu w Nokii E52 (5 Odpowiedzi)
- [c5-03] tuba.fm długo się ładuje i bez skutku (13 Odpowiedzi)
- Nokia C6 aplikacje (7 Odpowiedzi)
- [c5-03] Nie działa aplikacja youtube - błąd połączenia sieciowego (5 Odpowiedzi)
- JAF nie widzi mojego telefonu (16 Odpowiedzi)
- Kopiowanie/przenoszenie SMS nokia C5 (2 Odpowiedzi)
- Po zmianie softu, c3 nie czyta niemieckich kart (9 Odpowiedzi)
- Jak wgrać soft do 5230? (3 Odpowiedzi)