OFICJALNY SKLEP PARTNERA

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Belle [RM-750] Nokia 500 LIGHT BELLE AKTUALIZACJA 06.05.2012 V3.2+
Aktualizacja 06.05.2012 V3.2+

Najnowsza wersja znajduje się tutaj

[Obrazek: 86807312.jpg]

Trochę przed premierowo, ale co tam...

Najwyższy czas na zmiany więc przedstawiam wszystkim najnowszą wersję mojego oprogramowania LIGHT BELLE V3.0 +
Oprogramowanie całkowicie powstało od podstaw i jest wg. Mnie najszybszym jak do tej pory.

Zmiany:

- Wywalone wszystko co zbędne (języki, aplikacje, skrypty, …) dzięki czemu mamy ponad 200 MB wolnej pamięci na C, a to powoduje znaczne szybsze działanie urządzenia. [Oryginalne Angry Birds dodaje w załączniku aby zainstalować je sobie na kartę],
- Wiele modyfikacji pamięci RAM (m.in. aparat zamykany, a nie minimalizowany; wyłączone aplikacje w tle; więcej RAM dla aplikacji; …) – może i nie ma go za dużo (113- 93 MB), ale został całkowicie zmodyfikowany sposób w jaki telefon nim zarządza przez co działa on dużo szybciej,
- Zwiększone Cache telefonu, przeglądarki (przeniesione na E), odtwarzacza muzyki,
- Szybszy start telefonu + wyłączone powitanie + wyłączone logowanie ovi,
- Zwiększona szybkość działania telefonu tzw. UI i FPS,
- Znacznie przyśpieszone obracanie ekranu,
- Dodany najnowszy SWYPE z czarną klawiaturą i słownikiem polskim,
- Efekty podobne do tych z v2.3,
- Zmienione ikonki powiadomień na takie jak w FP1,
- Zmienione domyślne tła pulpitów,
- Dodana opcja restart w menu wyłącz,
- Obracanie Tap to unlock wywalone ponieważ zużywa energie nawet gdy telefon jest w stanie czuwania i przyczynia się do szybszego rozładowania telefonu,
- Zmieniona nazwa bluetooth,
- Lepsza jakość zdjęć + zwiększone fps nagrywania video,
- Przywrócone wibracje przy odblokowywaniu telefonu,
- Przeglądarka wznowi pobieranie po restarcie,
- Edytowalny equalizer,
- Odtwarzacz muzyki z FP1,
- Dodany motyw FP1,
- Task switcher z FP1,
- Zmieniony wygląd wiadomości na taki jak w FP1,
- Zwiększona głośność i znacznie lepsza jakość dźwięku odtwarzacza muzyki ,
- Szybsze działanie odtwarzacza wideo,
- Oryginalna ikonka baterii i zasięgu,
- Dodana aplikacja Mem Check ,
- Zmienione dzwonki na takie jak w FP1,
- Zmienione miejsca wyszukiwania muzyki i zdjęć przez co wyszukuje szybciej,
- Oprogramowanie w pełni shackowane najnowszym instalserve,
- Dodany Rom Patcher + 3.0,
- Qwerty mod for Belle by the_naturat_com,
- Wyłączone podpisy pod ikonkami na ekranie głównym,
- Nielimitowana ilość ekranów głównych,
- Domyślnie włączone efekty motywu,
- Data domyślnie ustawiona na 02.05.2012,
- Pamięć masowa domyślnie ustawiona jako połączenie z PC,
- Dodane kilka nowych widgetów (powiadomienia, pogoda, …) i zmieniony wygląd dotychczasowych na bardziej klasyczny,
- Poprawione wibracje dotyku wyświetlacza,
- Skrócony czas przytrzymywania palca na ekranie,
- Wibracja gdy odbiorca odbierze nasze połączenie wychodzące, i gdy zostanie ono zakończone,
- Naprawione ikonki powiadomień na górnym pasku
Tyle pamiętam, jednakże w ostatnich dniach przybyło jeszcze trochę tego : )

Sposób wgrywania się nie zmienia, pamiętajmy tylko wywalić z karty pamięci foldery: private, sys, system.

Link do oprogramowania:
Kod:
http://www.4shared.com/rar/gcoOLIMu/V30.html

Link do oryginalnych angry birds, które instalujemy na karcie, aby nie zaśmiecać pamięci telefonu:
Kod:
http://www.4shared.com/mobile/0fuZ0Hzi/Angry_Birds_pl.html

Najnowsza wersja sklepu dla tych, którym go brakuje, instalujemy najpierw plik 1 a później 2:
Kod:
http://www.4shared.com/rar/hadhMW90/Sklep.html
Odpowiedz
vento9 a czy dodales moze jakies programy do word i pdf tak jak prosilem w postach przy wersji 2.2? albo ewentualnie bys dodal link do sprawdzonych. co prawda sam dodawalem kiedys na tym albo na pewno na innym forum piscel smart office 1.8 ale nagle przestal dzialac mi na 500-tce i nei wiem czemu, nawet przeinstalowanie nie pomoglo:/
Odpowiedz
wieczorekiem dodam instalki do takich programów.
Odpowiedz
a to sie wprowadza chyba przez ikonke "wprowadz kod" ;p chyba oto chodzi wgr33 Big_smile

a tak przy okazji swietny soft, smiga jak marzenieBig_smile jedynie co to chce dodac sobie podpisy pod ikonami na HS;p

a vento9 czy slyszaes moze o czymc takim jak swipeunlock? podobno wyszla nowa aplikacja wlasnie pod symbian^3 dzieki ktorej przesuwamy erkan odblokowania jak w MeeGoBig_smile
Odpowiedz
słyszałem słyszałem tylko tylko do niej potrzebne jest GPU w telefonie. Instalowałem na swojej 500 i nie działa.
Odpowiedz
ok. już rozumiem.
Odpowiedz
nie dziala ten swipeunlock na 500? a to dupa.jeszcze nie instalowalem i nei sprawdzalem ale widze ze juz nie musze. dzieki za info i dzieki raz jeszcze za softa.teraz tylko musze na nowo aplikacje poinstalowac;p
Odpowiedz
mikilublin, instaluj sobie aplikacje na karcie pamięci to po wgraniu nowego CFW nie musisz ich wszystkich od nowa instalować.

W paczce poniżej znajdują się programy do office i pdf:
Kod:
http://www.4shared.com/rar/hTcgcR8B/Programy.html

Instalujemy wszystko zaczynając od pliku 1, 2, 3, 4.
Odpowiedz
vento9 napisałeś, że jest edytowalny equalizer....może jestem głupi ale nie mogę tego znaleźć....gdzie to jest?

ps. juz mam;p mysłałem że będzie możliwość ustawienia własnych a nie przestawienia obecnych;p

PS 2. czy mogłbys dorzucic instalke dzialająco do sklepu ovi? bo jednak ja korzystam czasem z tego i teraz jestem w dupie bo tego nie ma;p wyskakuje informacja "nie można zainstalować" wiec prosze o dzialjacego klienta sklepu
Odpowiedz
Instalka działającego sklepu ovi jest od wczoraj w pierwszym poście. Big_smile

W załączniku plik dla osób, którym brakuje podpisów pod skrótami na ekranie głównym.

Załączone pliki
.sis   Podpisy ON.sis (Rozmiar: 3.49 KB / Pobrań: 50)
Odpowiedz