OFICJALNY SKLEP PARTNERA

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiego operatora wybrać?
thide jak to dobrze, ze zalozyles temat/ dales linka do kodu przedluzajacego waznosc konta! przydatne gdy sie ma skleroze/ nie ma czasu szukac na ich stronie co i jak Big_smile
z przedluzeniem masz racje!!
mi pani polecala, by w razie nie korzystania z nr (wyjazdu/sklerozy/czegokolwiek) na start doladowac za 50zl (w ten sposob mozna oszczedzic na zbednych doladowaniach), potem wykorzystac ew. podany przez ciebie sposob - kod za 3zl, a po tych 3 miesiacach miec juz przedluzanie za friko.. calkiem rozsadna opcja
zastanawiam sie tylko co z zasiegiem? ja na "opcje internetowa" narzekac nie moge, za to moj ojciec czesto sie denerwuje, ze mu zrywa polaczenie (uciazliwe, szczegolnie gdy sie w trasie jest).. wydawac by sie moglo, ze ci na karte maja lepiej od tych na abonament albo niektorzy trafiaja na felerne telefony Big_smile do tego wciskanie "starych rupieci" - telefonow z lamusa ludziom nie znajacym sie za bardzo na rzeczy bywa denerwujace.. rozumiem wmawianie czegos iksinskiemu, ale firmie.. pod tym wzgledem sa chyba gorsi nawet od t..

nexu opisana przez ciebie oferta nju ciekawa sie wydaje Exciting a upewniles sie, ze nie masz zadnych kruczkow? zeby cie potem jakos dziwnie nie zaskoczyli Grimace chociaz tobie na "starym numerze" chyba nie zalezy, wiec bez obaw mozesz zmieniac?
znasz kogos kto sie na abonament nju skusil?
dla mnie jakos te ich reklamy sa zbyt podejrzane, a w orange mimo wszystko dalej "glowna opcje" polecaja
Odpowiedz
Zasięg jest bardzo dobry, bo korzysta przecież z przekaźników Orange.

Ja mam obecnie w Free na kartę i nie narzekam. Daje radę. Najbardziej zależało mi na internecie, ten działa o wiele szybciej i stabilniej niż w Pleju. Powiem, że 2G w Orange jest nawet szybsze od 3G Play'a i to w mieście Victory

Tylko sms'y mnie wkurzają. 20gr za sztukę :/
Odpowiedz
Po to ktoś wymyslił mega-pake internetu, by zamiast smsow móc się np. za pomocą czatu w poczcie google komunikować Big_smile

pociesz się.. t-mobile na abo - 1sms = 1 minuta haha!
Odpowiedz
kami, zależeć mi nie zależy, bo stara karta z Play jest w drugim telefonie, więc jeżeli ktoś będzie się chciał ze mną skontaktować a nie ma nowego numeru to problemu nie ma Grimace A co do kruczków to w ofercie na karte żadnych nie zauważyłem.
Odpowiedz
Takiego, który dużo oferuje za rozsądną cenęBig_smile

Teraz wydaje mi się najlepiej być użytkownikiem przechodzącym z sieci do sieci, takim oferowane są najlepsze warunki.
Odpowiedz
(18-09-2020, 14:31)Oleg napisał(a): Takiego, który dużo oferuje za rozsądną cenęBig_smile

Teraz wydaje mi się najlepiej być użytkownikiem przechodzącym z sieci do sieci, takim oferowane są najlepsze warunki.

Jaki by nie był, byle abonament korpo był. Telefony za złotówkę..
[Obrazek: Sygnatura-the-naturat-com-SGS10.png]

Telefon: S10+ SM-G975F / S9+ SM-G965F / S7 EDGE SM-G935F / 2x A50 SM-A505FN
Telefon: 2x A5 2017 SM-A520F / Note 2 GT-N7100 / Note GT-N7000
Tablet: Tab S5e SM-T720 / Note 10.1 2014 SM-P605 / Tab 3 8.0 SM-T310
Dodatki: Gear Watch SM-R800 / Gear S3 SM-R760 / Gear S SM-R750
Nokia: 700 / N95 8GB / N73 / E63-1 / E71-1 / E72-1 / 5530
Odpowiedz