OFICJALNY SKLEP PARTNERA

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiego MOD-a polecacie?
Witam,
ostatnio moja dziewczyna zaczela narzekac na „zwiechy” i brak plynnosci telefonu, dlatego postanowilem cos z tym zrobic i rozgladam sie za najlepszym ROM-em dla niej. Chodzi mi o plynnosc dzialania, oraz dlugi czas dzialania na baterii. Co polecacie? Slyszalem dobre opinie o CM7, ale chcialbym sie dowiedziec, czy istnieje cos lepszego?
Odpowiedz
Może najpierw napisz jaki dziewczyna ma telefon
Odpowiedz
motorola milestone (droid)
Odpowiedz
No proszę, czyli jednak ktoś się trafił z MilestoneExciting.
Motorolka była moim poprzednim telefonem przez jakieś pół roku (chyba) dopóki nie zalałem jej herbatą. Testowałem na niej CM7 i CM9 (CM10 nie działało u mnie).
Powiem Ci tak, zarówno CM7 i CM9 było dla mnie dobre - nie przypominam sobie żeby i na tym i nam tym ROMie były jakieś zwiechy, CM9 oferowało coś przydatnego dla mnie, czyli pogodę na ekran blokady (która z czasem niestety przestała działać, czemu - nie wiem). Co do baterii... Moja nie była nowa, a że dużo smsowałem i telefonowałem to wytrzymywała jakiś dzień, ale kiedyś zrobiłem test i w ogóle telefonu nie ruszałem, cały czas był w sieci itd a pogodę może zaktualizowałem jakieś 2 razy - bateria wytrzymała wtedy chyba coś koło czterech dni.
Na CM9 zauważyłem pewien problem - nie działały tam gry, które działały na CM7 lub zdarzały się w nich błędy które na CM7 nie występowały (np taka prosta gra pod względem graficznym jak Super Stickman Golf na CM7 działała doskonale, ale na CM9 był już problem z dźwiękiem i ze stabilnością aplikacji.
GPS - raz się zdarzyło, nawet blisko centrum Katowic, że na którymś z tych ROMów nie mogłem połączyć się z satelitą...
Pamiętaj, że wszystko wgrywasz na własne ryzyko i nikt z forum nie ponosi odpowiedzialności za możliwe ewentualne uszkodzenia Twojego urządzenia!
NIE pomagam na PW, od tego jest forum!

Podoba Ci się mój soft? Pomogłem w jakiś sposób? Podziękuj
Odpowiedz
No dobrze, jeszcze jedna kwestia: są różne ROM-y, z różnymi literami alfabetu na końcu, czym one się różnią?
Odpowiedz
Nie jestem pewien, ale to pewnie nieco nowsze i może nieco udoskonalone wersje poprzedniej: możliwe że poprawa stabilności i takie tam. Pamiętam, że jak pobierałem jakiegoś CM9 z jakąś literką na końcu to WiFi w telefonie blokowało mi całkowicie router i pomogło ponownie wgranie ROMa, chyba poprzedniego CM9 i było wszystko ok.
Tak na dobrą sprawę, to zawsze możesz sam potestować poszczególne wersje, bo wgrywanie tego wcale nie jest takie trudne jakby się mogło wydawać i zawsze możesz wrócić z CM9 na CM7. Co do rootowania, to ja Ci nie powiem jak to zrobić, bo jak robiłem to u siebie to telefon wylądował w serwisieConfused
Pamiętaj, że wszystko wgrywasz na własne ryzyko i nikt z forum nie ponosi odpowiedzialności za możliwe ewentualne uszkodzenia Twojego urządzenia!

Odpowiedz
Mam nadzieje, ze obejdzie sie bez wiekszych problemow Victory co do baterii: normalna sytuacja jest blyskawiczne rozladowywanie sie telefonu po rozmowie telefonicznej?
Odpowiedz
U mnie padała bo jakichś dwóch-trzech godzinach ciągłej rozmowy.

Odpowiedz
To coś słabe te baterie Grimace
Odpowiedz
Motorolę kupiłem z baterią używaną i to pewnie dlatego

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości