OFICJALNY SKLEP PARTNERA

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dniówka, czyli rozmowy o wszystkim i o niczym.
Witam! To jest topic zbiorczy, służy on do rozmowy między nami - userami. Tutaj można sobie na lajcie pogadać, wymienić poglądami, po narzekać.

Na dzień dobry proponuję się lepiej zapoznać:

Jestem Paweł, mieszkam w Gdańsku, mam 19 lat i uczę się w technikum budownictwa okrętowego. Interesuję się ogólnie tematyką elektroniki a bardziej GSM. Również interesuję się motoryzacją, szczególnie motorami (marzy mi się Harley Davidson).

A co u Was?
Odpowiedz
SiemkaBig_smileJa jestem Przemek,mieszkam w serocku (okolice wawy),mam prawie 16 lat.interesuje sie GSM ale bardziej motoryzacja,bardziej samochodamiBig_smile
Odpowiedz
To może ja też coś napiszę.

Nazywam się qubac (Exciting) i nie jest to moje prawdziwe imię (Exciting x2)
Mam skończone 22 lata, jestem studentem Politechniki Opolskiej na niezbyt szanowanym kierunku, który z resztą nie był moim wyborem lecz koniecznością Grimace

Co do zainteresowań to są różne. Obecność na tym forum skłania mnie do napisania, że interesuję się telefonami, ale szczerze mówiąc jest to raczej hobby. Głównie siedziałem w symbianie, aczkolwiek szykują się zmiany.
Co do innych zainteresowań to parę sportów, raczej amatorsko.

A słychać u mnie tylko jedno... studia studia studia! Ostatni semestr, pisanie pracy, ogólnie zapiernicz Victory
Odpowiedz
W ramach odświeżenia, pracujemy nad wersją chińską dla naszych wschodznich sąsiadów. Mamy dobrego partnera ze wschodu, z którym w miarę możliwości współpracujemy. Oto efekty:

Chinese Support for nokia-c6.pl.

A szczerze to taki żart Grimace
Odpowiedz
Mi się wydaje, że w tym 1800 użytkowników jest przynajmniej 500 Ninja ;D
LG Optimus 4X HD
JB
+AKG Q350 Green
+Beats Audio
+Power AMP
+SD card 32GB
Odpowiedz
qubac dobre Big_smile