OFICJALNY SKLEP PARTNERA

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Instrukcja] Instalacja CUSTOM RECOVERY przez ODINA!
Cytat:
Witam!
dzisiaj mam do zaprezentowania instrukcję, instalacji custom recovery przez program ODIN

A więc zaczynamy!
1) Pobieramy program ODIN
2) Instalujemy go!
3) Po instalacji powinien nam się ukazać taki o to obrazek:
3a) [Obrazek: Uyd4zq4.png]
4) Teraz pobieramy CUSTOM RECOVERY, w zależności od modelu, może to być CWM "ClockWorkMod", Może to być TWRP "TeamWin Recovery Project" Albo PhilZ recovery "jest to pochodna CWM." Może być też tak że, dany model telefonu nie będzie miał wsparcia developerskiego. I takiego Custom Recovery może po prostu nie być..
5) Pobrany recovery w wersji tar.md5 wciskamy do okienka PDA bądź też AP, w zależności o programu, a wyglądać ma to tak:
5a) [Obrazek: DzhGo4e.png]
6) Teraz wyłączamy telefon, i włączamy go w tryb DOWNLOAD, w zależności od modelu samsunga. Ja to mam poprzez kombinację klawiszy "Vol-, home + Power button."
7) Po wejściu w tryb powinno nas spytać, czy kontynuować operację. Wciskamy contiune, ja to mam na "vol+"
8) Teraz podpinamy telefon do komputera! Jeżeli mamy wszystkie sterowniki od telefonu program powinien nam wyświetlić taki komunikat:
8a) [Obrazek: 8Nr4TGW.png]
8b) W zależności od numeracji portu, napis "COM.." Może mieć inną cyferkę.
9) Odznaczamy opcję "AUTO REBOOT" i klikamy start! Po załadowaniu całego paska na telefonie, odpinamy telefon od usb i wyłączamy go!
10) Wejście w recovery w moim przypadku to "Vol+. Home + Power button"

No i to wszystko! Proste prawda?
Podana wyżej instrukcja działa tylko i wyłącznie w modelach od firmy SAMSUNG! Na innych telefonach sony, lg, samsung ona nie zadziała!
Za wszelkie uszkodzenia telefonu nie odpowiadam, wybuch fajerwerki itp. Victory
W telefonach nowszych od Samsunga, ta operacja może nabić licznik flashowań, bądź też nabicie flagi knox 0/1. O ile to pierwsze można cofnąć. To to drugie nie jest jak na razie do naprawienia.

Instrukcja instalacji custom recovery jest mojej roboty. Wszelakie kopiowanie na inne fora jest surowo zabronione! Grimace
Confused
Odpowiedz
Ja na swoim N7100 świadomie nabiłem KNOX'a, chociaż miałem jeszcze rok gwarancji.. Big_smile
[Obrazek: Sygnatura_the_naturat_com_S7_Edge.png]

Telefon: S7 EDGE SM-G935F / Note 2 GT-N7100 / 2x S2 GT-I9100
Tablet: Tab 3 8.0 SM-T310 / Tab 2 7.0 GT-P3110
Dodatki: Gear S SM-R750 / Gear VR SM-R323
Nokia: 700 / N95 8GB / N73 / E63-1 / E71-1 / E72-1 / 5530

Odpowiedz
Niestety ten ból jest dobrze znany posiadaczą nowszego samsunga. Niektóre modyfikację nie nabijają knox'a, ale niestety instalacja custom recovery nabija...
Confused
Odpowiedz
Dokładnie. Bez custom recovery nic nie zrobisz na telefonie. Albo custom ROM, albo gwarancja.. Big_smile
[Obrazek: Sygnatura_the_naturat_com_S7_Edge.png]

Telefon: S7 EDGE SM-G935F / Note 2 GT-N7100 / 2x S2 GT-I9100
Tablet: Tab 3 8.0 SM-T310 / Tab 2 7.0 GT-P3110
Dodatki: Gear S SM-R750 / Gear VR SM-R323
Nokia: 700 / N95 8GB / N73 / E63-1 / E71-1 / E72-1 / 5530

Odpowiedz