OFICJALNY SKLEP PARTNERA

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lumia 520 pęknięty ekran
Witam. W poniedziałek rano mój telefon upadł na chodnik. Niestety pękł ekran.. Dotyk działa.. Ale tylko tam gdzie nie jest pęknięty ekran. Moje pytanie jest takie. Jaki by był koszt naprawy.. Gdyby był za wysoki. To wpadł mi w oko.

http://www.prestigio.pl/catalogue/MultiP...e_8400_DUO

Ps. Załączam zdjęcia lumii.

[Obrazek: 13644198574523648503.jpg]

Tutaj jest pokazane że dotyk działa jednak

[Obrazek: 04936892358444874753.jpg]

Proszę o pomoc.. I o wypowiedzenie się o tym Prestigio.. Dodam że nie potrzebuję telefonu do eksluzywnych gier.. Tylko Asphalt 8 i The Sims FreePlay.. Czasami sobie lubię pograć.. Victory..
Odpowiedz
Skoro wyświetlacz w pełni działa, to musisz wymienić sama szybę dotykową. Koszt takiej używanej oryginalnej szyby z demontażu to koszt 100zl. I myślę ze sam to wymienisz
Odpowiedz
Działa.. Ale jak mówiłem tylko tam gdzie nie nie jest pęknięty ekranik.. Tam gdzie jest nawet ta kreska już nie działa.. ;/ Tabelę powiadomień mogę zawsze zsunąć na dół. Ale nie mogę np przez dotyk pomniejszyć głośności. A co sądzisz o tym Prestigio jest lepszy od lumii 520 ?.. Kusi mnie w nim aparat.. Victory..
Odpowiedz
Chodzi mi o to, czy wyświetlacz (część wyświetlająca obraz) w pełni działa. Jeśli tak to możesz wymienić samą szybę dotykową. Dla starej nie ma już ratunku..
Co do prestigio, ma troszeczke lepsze podzespoły od L520.

Jeśli zdecydujesz się na zmianę telefonu, chętnie kupię rozbitą lumię
Odpowiedz
To jest jednak szansa że uda mi się naprawić go w takiej cenie.. Dobra wiadomość.. Dziękuję Ci za pomoc.. Muszę z nim jechać do serwisu.. Nie znam się niestety na wymianie ekranu.. A nie chcę coś popsuć.. Victory..
Odpowiedz
Filmiki na yt i próbować trzeba. Jak to mówią człowiek uczy się na błędach Big_smile
Confused
Odpowiedz