OFICJALNY SKLEP PARTNERA

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odpowiedniki "drogich" perfum (Paco Rabanne one Million - Cameline 41)
Miał ktoś okazje testować "odpowiednik" nie podróbkę jakiś oryginalnych perfum ?Big_smile
Czy występuje jakaś znacząca różnica w zapachu , jego intensywności i trwałości?
Np odpowiednikiem Paco Rabanne one Million są perfumy Cameline 41 (AROMA GROUP)
Cena odpowiednika bywa czasami nawet 4x mniejsza. Czy warto kupić taki odpowiednik czy już lepiej troszeczkę sobie odżałować i zdecydować się na oryginalny produkt? Miał ktoś z was kiedyś z tym styczność? I testował oba produkty jakiś perfum?
Odpowiedz
Miałem kiedyś tym do czynienia, powiem tak:
Jeżeli chodzi o perfumy,to nie wszystkie odpowiedniki pachną tak jak oryginał. Przykładowo w Paco Raban zapach jest delikatnie słabszy i trzyma krócej, ale ogólnie jest godne polecenia.
Z kolei Hugo Boss - Boss dla mnie pachnie zupełnie inaczej.
Znam temat dosyć dobrze, bo wiele koleżanek dało się w to wrobić, a ja przez to miałem okazję porównać prawdziwy zapach z zamiennikiem oraz z próbkami ( które pachną mocniej i intensywniej niż zamienniki które prezentują! )
Z tego co pamiętam, to największy popyt był właśnie na 1 Milion i Dolce & Gabbana - The one (damska).
Reszta ponoć nie była godna uwagi, ale zapach kwestią gustu Big_smile

ps. Gdyby ktokolwiek proponował Wam kiedyś pracę w tego typu "firmach" - nie dajcie się wciągnąć, bo to fake i mało z tego wyciągniecie Big_smile Żeby cokolwiek na tym zarobić nic nie robiąc trzeba być na samej górze piramidy, a żeby ją zbudować, trzeba umieć dobrze wkręcić człowieka, co i tak nie gwarantuje sukcesu, bo ludizie w większości przypadków znają temat i wolą zapłacić 3x więcej za oryginał niż kupować zamienniki Victory Tego typu grup jest na pęczki, najlepszym przykładem będzie bardzo znane FM Group, które w ten sposób działało już kilka dobrych lat temu, teraz Aroma ma swoje 3 minuty Victory
LG Optimus 4X HD
JB
+AKG Q350 Green
+Beats Audio
+Power AMP
+SD card 32GB
Odpowiedz
Dzięki za wyczerpującą wypowiedzBig_smile
Kupiłem ostatnio oryginalny 1 Milion jak i jego odpowiednik Cameline 41 (AROMA GROUP) Big_smile
Tak wiem, kosztowało mnie to troszeczkę ale już od dawna męczył mnie tan temat.
Moje wrażenia?
Odpowiednik ma nieco słodszy zapachBig_smile Różni się troszeczkę od oryginału jednak jakoś specjalnie nie odbiegaBig_smile
Trwałość i intensywność odpowiednika jest troszeczkę mniejsza jednak jest jak najbardziej zadowalająca.
Z racji tego że jestem już posiadaczem dwóch bardzo zbliżonych zapachów postanowiłem to jakoś rozplanować.
Odpowiednika używam zazwyczaj do szkoły na jakiś szybki wypad z kuplami...
Oryginał za to na jakieś poważniejsze okazje Exciting Zazwyczaj gdy z góry wiem że będę narażony na relacje z kobietamiBig_smile
Ostatnio w ręce wpadła mi również podróbka tych perfum.
Z zewnątrz wyglądają bardzo podobnie jednak zapach różni się znacząco . Jest strasznie duszący a gdy mamy go dłuższy czas na ubraniu zmienia się odrobinę i pachnę troszeczkę inaczej niż z początku.
Zapach nie trzyma się długo na ubraniu.
W każdym razie jeżeli szkoda nam pieniędzy na oryginał , o wiele bardziej polecam kupić zamiennik od AROMA GROUP niż jakąkolwiek podróbkę oryginalnych perfum Big_smile
Odpowiedz
Robię dokładnie tak samo ! Zamiennik używam na co dzień ( też 1 milion Big_smile ) a na lepsze okazje oryginał ( w tym wypadku Armani Code, również polecam Big_smile )
LG Optimus 4X HD
JB
+AKG Q350 Green
+Beats Audio
+Power AMP
+SD card 32GB
Odpowiedz
Tym razem przymierzam się do zakupu Paco Rabanne - 1 Million Intense następcy niezwykle popularnego 1 Million.
Ma ktoś może jakieś zdjęcia poglądowe podróbki i oryginału nowego zapachu z serii 1 Million? Szukałem i nic konkretnego nie mogę znaleźć nie chcę trafić na tandetną podróbkę, czyżby jeszcze nie podrabiali nowego zapachu od Paco?
Wracając jeszcze do tematu zamienników , testował ktoś z was nr 199 z FM Group jak wypada na tle oryginału oraz na tle równie popularnego zamiennika z konkurencji AG Cameline 41 ? Robił ktoś z was może takie testy z tym własnie zapachem?
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że jest nowy typ 1 Million Victory Swoją drogą W perfumeriach Sinatra jest teraz promocja, chyba 200ml 1 Million + coś jeszcze chyba 220zł, więc za tą perfumę, w takim rozmiarze - małe pieniądze
LG Optimus 4X HD
JB
+AKG Q350 Green
+Beats Audio
+Power AMP
+SD card 32GB
Odpowiedz
Też ostatnio się zdziwiłem Big_smile
Myślałem że to buteleczka z magicznym oznaczeniem tester a jednak nie.
Powiem Ci ze Intense dla mnie jest fajniejszy od pierwowzoru dlatego postanowiłem się nim bliżej zainteresować Big_smile
1 Million to jednak specyficzny produkt , wielu mężczyzn nie przepada za paletą słodkich zapachów bo do takich należy 1 Million Big_smile
Mi osobiście przypadł do gustu zarówno poprzednik jak i następca Big_smile Cóż mogę więcej powiedzieć Victory Produkt nie tylko podoba się mi ,ale również zbiera pozytywne recenzje od kobiet z którymi przebywamBig_smile Powiem więcej , 7/10 podkreśli przyjemny zapach tych perfum bez jakiejkolwiek intencji z mojej stronyBig_smile
Promocja naprawdę ciekawaBig_smile Może nawet bym się skusił , wspomniana perfumeria nie funkcjonuje jednak w stronach z których pochodzęBig_smile
Odpowiedz
Ja osobiście lubie słodkie zapachy, Exciting Dzisiaj przyszły mi te

http://www.iperfumy.pl/hugo-boss/no6-bot...la-mczyzn/#

I jak dla mnie bomba, ideał Exciting i próbeczke dostałem ale kaszaniasta Grimace
Odpowiedz
Kupę kasy wkładacie w te zapachy. Nigdy nie widziałem sensu tak drogich inwestycji.
[Obrazek: Sygnatura_the_naturat_com_S7_Edge.png]

Telefon: S7 EDGE SM-G935F / Note 2 GT-N7100 / 2x S2 GT-I9100
Tablet: Tab 3 8.0 SM-T310 / Tab 2 7.0 GT-P3110
Dodatki: Gear S SM-R750 / Gear VR SM-R323
Nokia: 700 / N95 8GB / N73 / E63-1 / E71-1 / E72-1 / 5530

Odpowiedz
Powiem Ci że jeżeli stosujesz już jakieś perfumy a pewnie stosujesz to zdecydowanie lepiej jest wydać te 100 zł za flakonik takich których wiele nie trzeba a zapach jest intensywny i trwały i wyrazisty niż kupić sobie 2 flakoniki takich po 40 zł które rzecz jasna tak długo się nie trzymają i musisz wypsikać ich dwa razy więcej do uzyskania podobnego efektu . Poza tym trzeba sobie wziąć pod uwagę to jak często jesteśmy zmuszeni do ich stosowania , w jakiej branży się obracamy itd itd . Wyżej pisałem o tym że również warto korzystać z zamienników jeżeli są dobrej jakości . Oryginał lepiej poświęcić na sytuacje które naprawdę tego wymagająBig_smile
Tak swoją drogą to polecam wam film "Pachnidło" Exciting
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości