OFICJALNY SKLEP PARTNERA

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacją gier na kartę sd. ;/
Witam. Posiadam Samsung GT-S7580 Galaxy Trend Plus. Problem polega na tym że nie mogę na nim wgrywać gier na kartę sd. Wgrywam FIFA 15 UT. Pliki na kardę sd. Android stwarzam folder obb. Daje tam te pliki. Z internetu ściągam najnowszą wersję pliku instalacyjnego. I gdy klikam w FIFA 15 UT to pojawia mi się ściąganie gry. I filed. ;/. Co robię nie tak ?. Bo mam wolnego 6.6 GB na karcie sd. Nie wiem co mam robić z tą pamięcią. A na Prestigio z Androidem 4.4.2 miałem taką możliwość wszystko działało. Może dlatego że pliki z FIFą 15 UT pobieram na tablet z google play. A potem przenoszę je na komputer z tabletu. A z komputera na telefon te pliki z tą grą. ;/.
Odpowiedz
Podejrzewam, że może to zależeć albo od urządzenia, albo od wersji gry, albo od systemu, czyli właściwie wszystkie czynniki wymieniłemGrimace.
Od którejś wersji Android "nie widzi" już plików .obb gry które samemu się wrzuciło na kartę pamięci w odpowiednie miejsce, nie wiem dlaczego tak jest. Jest jednak na to sposób, ale wymagany jest root, bo inaczej aplikacje nie będą działały, a to właśnie dzięki nimi przenosisz dane .obb na kartę pamięci w odpowiednie foldery.
Aplikacje które mam na myśli to FolderMount (jest na forum) i Link2SD Plus, którego na forum nie ma i aplikację trzeba kupić w sklepie Google'a (chyba 7zł kosztuje, ale warto). Pierwsza z wymienionych aplikacji jest prosta do bólu, ale NIE wspiera na chwilę obecną Androida 6.0. Druga, Link2SD, wspiera Androida 6.0 ale za to jest troszkę trudniejsza w obsłudze niż FolderMount, ale nie aż tak dużo trudniejsza jak można się spodziewać przy pierwszej styczności z aplikacjąBig_smile
Pamiętaj, że wszystko wgrywasz na własne ryzyko i nikt z forum nie ponosi odpowiedzialności za możliwe ewentualne uszkodzenia Twojego urządzenia!
NIE pomagam na PW, od tego jest forum!

Podoba Ci się mój soft? Pomogłem w jakiś sposób? Podziękuj
Odpowiedz
Dziwne. Mam Androida w wersji 4.2.2. To chyba taka możliwość była już od 4.4 wzwyż. Kurdę. Ale to nic. Jakoś przeżyje. Tym bardziej że w marcu planuję zakupić nowy Smartfon. Waham się między P8 lite. Galaxy A3. Lub S5 mini. Ale na to jeszcze czas. Napisze na forum na pewno w sprawie pomocy. Victory.. Dzięki Ćwirek za pomoc Victory. Pozdrawiam.
Odpowiedz