Xlator 0.8.5 s60v5
CENA SUGEROWANA
Chudy   23-05-2011, 08:30
#1
Xlator
Wersja:0.8.5
Opis, screeny:
[Obrazek: input5th.jpg]


Popularny program do obsługi słowników. Działa na platformie s60v5. Do działania programu potrzebny jest Xlator + Biblioteki.

Biblioteki, które zawiera paczka:
English / Polish 0.zip (~1,7MB)
Polish / English 1.zip (~1,2MB)
German / Polish 2.zip (~1,6MB)
Polish / German 3.zip (~1,5MB)
English / Spanish 4.zip (~2,1MB)
Spanish / English 5.zip (~2,0MB)
US English / Polish 6.zip (~4,4MB)
Polish / US English 7.zip (~3,4MB)
German / English 8.zip (~1,3MB)
English / German 9.zip (~1,4MB)
Encyclopedia (in polish) many epedia.zip (~11MB)
Vocabulary (in polish) many 11.zip (~1,7MB)
English thesaurus 12.zip (~1,7MB)
Big American thesaurus 70k + american.zip (~9MB)

Słowniki wrzucam do folderu, gdzie zainstalowaliśmy program, przykładowo:
E:\Documents\Xlator



Download:
Program:
Kod:
http://www6.zippyshare.com/v/41357759/file.html

Biblioteki:
Kod:
http://www.4shared.com/get/5W7yhkkF/aaa_sowniki.html
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2011, 08:32 przez Chudy.

LG Optimus 4X HD
JB
+AKG Q350 Green
+Beats Audio
+Power AMP
+SD card 32GB
qubac   23-05-2011, 11:32
#2
Tak w ramach recenzji mogę powiedzieć, że jest to chyba najlepszy i najprostszy słownik jakiego używałem.

W późniejszym czasie używałem standardowego słownika z Nokii, ale Xlatora wspominam bardzo dobrze. Polecam.
davidteam   21-09-2011, 20:48
#3
Witam, jak udało Wam sie podpisać ta aplikacje ? Bo próbowałem z jakiegos forum, przez program i za kazdym razem wyskakuje blad certyfikatu. A jak zainstalowalem podpisana wersje to nie pokazuje klawiatury.
grzesio77b   01-11-2011, 09:20
#4
Podpisałem plik instalacyjny słownika poprzez program do certyfikatu i wyskakuje mi błąd "nieprzyznany dostęp do żądanej aplikacji" (wyskakuje to w momencie po wybraniu instalacji telefon/karta). Zna ktoś może rozwiązanie by to naprawić?
h4cker   07-06-2012, 08:43
#5
Witam Big_smile odświeżam kotleta ponieważ nie działa strona z pobieraniem biblioteki... czy może ktoś to naprawić? Pozdrawiam Big_smile
alien_opo   08-06-2012, 10:42
#6
Fakt, nie działa. Ja też proszę o re-upa.
h4cker   22-09-2012, 17:14
#7
Widzę, że chętnych nie ma...
the_naturat_com   22-09-2012, 17:46
#8
A mało tego w internecie jest? 30 sekund z google!

Kod:
http://chomikuj.pl/CrEaToR-PL/GSM/Nokia/SymbiaN+(S60v3)/XLATOR+0.8+*2b+S*c5*82owniki
Kod:
http://chomikuj.pl/smigol_/Na+Kom*c3*b3rke/Xlator+*2b+s*c5*82owniki
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2012, 17:47 przez the_naturat_com.

[Obrazek: sigpic1637_6.gif]

Telefon: S24 Ultra SM-S928B /S22 Ultra SM-S908B / S10+ SM-G975F
Telefon: 2x Note 9 SM-N960F / Note 2 GT-N7100 / Note GT-N7000
Tablet: Tab S5e SM-T720 / 2x Tab S6 Lite SM-T610 / Tab 3 8.0 SM-T310 
Dodatki: Watch 4 Classic 46 SM-R890 / Watch 4 Classic 42 SM-R880 
Nokia: 700 / N95 8GB / N73 / E63-1 / E71-1 / E72-1 / 5530
Thide   22-09-2012, 17:47
#9
zgłoś to do chudego na pw..
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Made with by Curves UI.